• Неодамнешно
Без граници јуниори со двојно поштенски џемпер, средна тежина
zoom_in

Без граници јуниори со двојно поштенски џемпер, средна тежина

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добијте двојно опции за стилизирање со овој двоен поштенски џемпер од без граници. Make е спортски со тоа што го поставува преку резервоар и се одврзува одозгора, или оди шик и стилски со тоа што се одвива од дното, создавајќи летачки ефект што изгледа одлично со вашите омилени фармерки. Исклучиво на. Материјал : 78% Рејон/22% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Тежина : средна тежина. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на двонасочен преден патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено. Јуниори двојно поштенски џемпер од без граници.

Избор на купувачи..