• Неодамнешно
Единствени поволни цени за машка облека за спиење, еластична лента за половината на пижами
zoom_in

Единствени поволни цени за машка облека за спиење, еластична лента за половината на пижами

DEN 271.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дневна наоколу во мека со шарени шорцеви за спиење. Шорцевите имаат еластичен дизајн на половината и шарен дизајн за најдобро вклопување. Нашите шорцеви за облека за спиење се лесни за секој настан, како што се лежење дома или облека за спиење на викендот. Шарени шорцеви за мажи со еластична половината, кои ќе бидат погодни за вашата линија на половината и лесни за носење. Добро спарено со врвот на резервоарот. Повод : Денот на таткото, обична облека за спиење, дневна облека, останување дома. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи табела со големина 32. големина (Во инчи) Меѓународна големина - Големина на САД Повик на половината - ГИРТ за колк панталони должина32 26 - 44 1/8 20 1/834 - 28 3/8 - 46 4/8 20 7/836 29 7/8 - 48 7/8- - 2238 31 4/8 - 51 1/8 22 7/8 Единствени поволни цени за машка облека за спиење, еластична лента за половината, пижами, дното на пижамите 100% памучна.

Избор на купувачи..