• Неодамнешно
Tripp Lite® 18-AWG универзален кабел за напојување
zoom_in

Tripp Lite® 18-AWG универзален кабел за напојување

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Tripp Lite P006-010 18-AWG универзален кабел за напојување на компјутер (10ft); NEMA 5-15 P до IEC-320-C13 уред; 10А кабел за напојување за замена за компјутер, печатач или монитор со слични приклучоци; UL® наведен; ROHS во согласност; Гаранција за живот; Црна; 10ft; Овој Tripp Lite® 18-AWG Универзален компјутерски кабел за напојување (10 FT) е висококвалитетна ставка и кабли за кабли од нашите компјутерски периферни уреди и домашни канцелариски компјутерски периферни кабли, конектори и додатоци за напојување и кабли. NEMA 5-15 P до IEC-320-C13 уред. 10А кабел за напојување за замена за компјутер, печатач или монитор со слични приклучоци. UL® наведен. ROHS во согласност. Гаранција за доживотно време. Црна. 10 '.

Избор на купувачи..