• Неодамнешно
Борла 00-Тојота Тундра 4.7 Л В НА Мт 2ВД 4ВД Камион Страна Излез Мачка Издувни гасови-14854
zoom_in

Борла 00-Тојота Тундра 4.7 Л В НА Мт 2ВД 4ВД Камион Страна Излез Мачка Издувни гасови-14854

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Систем За Враќање На Мачки Од Нерѓосувачки челик Борла Е свиткан од цевка со дијаметар од 2,25 инчи. Тоа е Единствен Излезен Издувен Систем со пригушувач. Издувен Систем Комплет Турнеја Мачка-Назад Издувен Систем Турнеја Мачка-Назад Издувниот Систем; 2.25 во.; Вкл . Поврзување Цевки/Пригушувач/Хардвер/4 во. Круг х 11 во. Долг Фантомски Врв Со Еден Агол; Страничен Излез; КАРАКТЕРИСТИКИ : Директно-Преку Технологија. Ослободете Скриени Коњски Сили. Карактеристичен Борла Звук На Моќ. Апсолутно Најдобро Во Перформансите И Издржливоста. Обезбедете Максимален Проток И Моќност. Производството НА ЦПУ Обезбедува Точно Вклопување. Милион Милја Гаранција. ИНДУСТРИЈАТА ЗА ПЕРФОРМАНСИ БОРЛА е пионер и лидер во дизајнот и производството на издувни гасови од нерѓосувачки челик. Почнавме пред две децении како производител на издувни системи за такви "конкури класици" Како ролс-Ројс и ферари автомобили и еволуираа во премиерот производител на денешните перформанси возила за улица, надвор од патот и трки. Дополнителни Карактеристики Пригушувач Тип : Директно Преку. Одговара Изберете : 2000-2006 тојота тундра 8 Цил 4,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..