• Неодамнешно
Розов BO цврст не'рѓосувачки челик прилагодлива почетна треска со оригинален кристал Сваровски
zoom_in

Розов BO цврст не'рѓосувачки челик прилагодлива почетна треска со оригинален кристал Сваровски

DEN 166.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Цврста првична треска од не'рѓосувачки челик направена со кристали од Сваровски-јас розови кутии дизајни, произведува и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по достапни цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Избор на купувачи..