• Неодамнешно
Едноставно Дејзи 3 '5' закотвен наутички кинил, океански чајник
zoom_in

Едноставно Дејзи 3 '5' закотвен наутички кинил, океански чајник

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 3 'x 5' океански затегнати килим од нашата колекција на наутички ноќи. Секој ќе ужива во крајбрежната вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Избор на купувачи..