• Неодамнешно
Вкусот на Свонсон ја засили билката од лук 1,68
zoom_in

Вкусот на Свонсон ја засили билката од лук 1,68

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Swanson® Alumer Boost® Gurlic & Herb Liquid Packets.Concentrated Menive Blend.20 калории по пакет. Свонсон вкус го засили лукот и билката - 4 КТ . Ниту еден MSG додаде . Мала количина на глутамат се појавува природно во екстракт од квасец . нема конзерванси или вештачки ароми . на квалитет и вредност . Ако имате прашања или коментари, јавете се на 1-800-44-брада . Ве молиме, имате информации за код и датум од контејнер.

Избор на купувачи..