• Неодамнешно
Лажички девојки од кожа здолниште, големини 4-12
zoom_in

Лажички девојки од кожа здолниште, големини 4-12

DEN 224.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Облеката на оваа сезона се соедини. Кожано здолниште на лажицата со класични плети - совршено со сè, од џемпери, и врвот до маички. Пар со нашите метални екипи на екипаж и чизми за глуждот за ажурирање на шик. Исклучиво на. Материјал : обвивка за школка : полиуретан; Тело : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Страна поштенски. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Faux кожа; плетенка. Faux кожа здолниште девојки од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Избор на купувачи..