• Неодамнешно
Меридијански мебел усни сив кадифено lovesубов
zoom_in

Меридијански мебел усни сив кадифено lovesубов

DEN 3199.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поставете ги вашите глетки на елеганцијата со оваа Clarissa Grey Velvet Loveseat. Овој зачудувачки loveубови се одликува со кадифен кадифеен тапацир што е мека и еластична на допирот, додавајќи ниво на луксуз на Naptime или правење раскошна вечер на гледање на ТВ. Овој софа со софан има современ дизајн со валани раце и елегантни наклонети нозе направени од не'рѓосувачки челик со финиш на Голдтон. Купете го самостојно, или додадете го во вашата дневна соба или ден со достапниот тросед и стол. Меридијански мебел усни сив кадифено lovesубов.

Избор на купувачи..