• Неодамнешно
Хоби и занаетчиски преносно складирање бо - сина боја
zoom_in

Хоби и занаетчиски преносно складирање бо - сина боја

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Барате нешто за да ги земете вашите занаети, уметност, хоби, канцелариски материјал или материјали за шминка од место до место? Livinbox ве покрие со нашиот цврст опсег на атрактивни проектни случаи. Одликувајќи се со делат оддели, фиоки за подигнување, надворешноста на видот и корисна рачка за носење, овие случаи се подеднакво дома на биро или во багажникот на автомобил. Случаите за преносни проекти на Livinbox се задолжителна ставка за медицински сестри, наставници, студенти, уметници и занаетчии. Hobby & занаетчиска кутија за складирање - сина.

Избор на купувачи..