• Неодамнешно
Случај Логика 1 15.6 Хибридна Актовка, Обсидијан
zoom_in

Случај Логика 1 15.6 Хибридна Актовка, Обсидијан

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со the 15.6 " хибридна Актовка префинетоста на актовката и удобноста на ранецот се спојуваат во крајната хибридна торба, нудејќи разновидност и стил на денешниот модерен професионалец. Густо обложеното складирање ги штити лаптопите и таблетите, а дополнителните прегради држат датотеки, книги или слушалки. Дизајнот 2-во-1 овозможува оваа торба да се носи или како актовка или како ранец. Логиката на случајот организира животи од 1984 година, почнувајќи од само две кутии за складирање аудиокасети. Со технологијата која постојано се развива, Логиката на Куќиштето продолжува да развива извонредни производи кои ги транспортираат и штитат најновите гаџети со стил. Од торби за камера и визири ЗА цд ДО ранци за лаптопи И кутии за таблети, Логиката на Куќиштето има се што ви треба за да ја заштитите електрониката со доверба. Производите За Логика на случај го поедноставуваат вашиот живот од почеток до крај. Густо обложено складирање за лаптоп до 15,6". Посветен џеб за лизгање за таблета од 10,5 инчи. Чантата 2 во 1 може да се носи како актовка или ранец. Дополнителен оддел за датотеки, книги и слушалки. Преден џеб со организациски панел. Предниот џеб со брз пристап складира мали додатоци. Ремени за ранци се наведнуваат кога не се користат. Отстранлив, обложен ремен за рамо се прилагодува за прилагодено вклопување. Меланж ткаенина, бакарни допирни точки и детали за трим создаваат модерен професионален изглед. Повеќе рачки за зграпчување за употреба во режим на актовка или ранец.

Избор на купувачи..