• Неодамнешно
Гаранималс бебе девојчиња и девојки за деца хеланки
zoom_in

Гаранималс бебе девојчиња и девојки за деца хеланки

DEN 374.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зачувајте ги основите. Четири пакувања на Гаранималс ја одржуваат вашата девојка стил и удобна. Таа ќе го сака пријатното чувство, ќе ја сакаш практичноста. Исклучиво на. 4-пакет вклучува : 4 пара хеланки. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Супер-меко чувство. 56% памук/38% полиестер/6% спандекс; 69% памук/27% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Гаранимали со четири пакувања за девојчиња за бебиња и мали деца.

Избор на купувачи..