• Неодамнешно
Tracker Tracker TechComm G Fitness Activity со монитор на отчукувањата на срцето
zoom_in

Tracker Tracker TechComm G Fitness Activity со монитор на отчукувањата на срцето

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гаранција : 1 година. Поврзете го со вашиот паметен телефон преку Bluetooth и добијте известувања, фотографирајте со далечинска камера, па дури и дознајте каде е вашиот телефон. Со сите овие корисни податоци собрани секој ден, ќе можете да го следите вашиот напредок кон вашите фитнес цели и да усвоите поздрави навики.Носете го Tech Comm GX1 Fitness Activity Tracker на вашиот зглоб и никогаш не грижете се за пропуштање важен повик или порака.

Избор на купувачи..