• Неодамнешно
Чудо на нација Девојки деца тешка екипаж маица со кратки ракави, 5-пакувања, големини 4- & плус
zoom_in

Чудо на нација Девојки деца тешка екипаж маица со кратки ракави, 5-пакувања, големини 4- & плус

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кид-тешки и подготвени за било што, тоа е убавината на екипажот на чудо нација. Класичен дизајн, тоа е супер мека и без ознака, овие тимови се крајни во удобност и безвременски, обичен стил. Плус, тие се отпорни на избледени исто така. Петте пакувања за заштеда на пари ви овозможуваат да се занимавате со леснотија на овие не толку основни најважни работи. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : пет тимови. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Докажано дете Тешко : Дизајн без ознаки за целодневна удобност и отпорни на избледени исто така . Девојки деца тешки 5-пакувања со екипаж маици од Wonder Nation.

Избор на купувачи..