• Неодамнешно
ХЕНЕСИ-ФИЛМСКИ ПОСТЕР
zoom_in

ХЕНЕСИ-ФИЛМСКИ ПОСТЕР

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хенеси Стил Д (1975) Едностран, Декоративен Ѕид Постер Печатење. Големината на хартијата е приближно 11 х 14 Инчи - 28см х 36см . Состојбата на оваа ставка е сосема нова - состојба на нане. Нема дупки или лента и никогаш не била обесена или прикажана. Големината на хартијата можеби не е точна затоа препорачуваме да чекате додека не го добиете постерот за да купите рамка. Оваа квалитетна репродукција прави одличен подарок и е совршена за врамување.РОД Штајгер, Ли Ремик, Ричард Џонсон, Тревор Хауард, Питер Еган, Porк Портер; ВО РЕЖИЈА На : Дон Шарп; НАПИШАНО од : Џон Геј. ПРОИЗВОДИТЕЛ : Американски Меѓународни Слики (А.И. П.). ХЕНЕСИ-ПОСТЕР (Стил Д) (11 "х 14") (1975). Тип На Постер : Репродукција Печатење. Фото : Боите може да се разликуваат од вистинската ставка во зависност од поставките на вашиот монитор. Сите несовршености што може да ги видите на сликата на предметот, исто така, ќе бидат во постерот. Валани / Преклопени : Валани. Еднострано / Двострано : Сите постери се еднострани, освен ако јасно не наведува дека е двострано. Обработка на нарачки : сите завршени набавки може да траат до 2 до 5 Работни Дена за обработка пред испораката. Спакувани со бродови за нега во цврст армиран материјал за пакување.

Избор на купувачи..