• Неодамнешно
Inktastic За Подарок Shamrocks Дете Момче Или Мало Девојче Маица
zoom_in

Inktastic За Подарок Shamrocks Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Детска Маица За Денот на свети Патрик со шамроки и конфети вели ДЕКА СЕ РАБОТИ за ШАМРОКИТЕ. Совршен за прослави И паради На Денот На Свети Патрик или за секој што сака шамроки. Inktastic За Shamrocks Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Пинк 4 T. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. шамрок сите ирски свети патрикс ден среќа среќа на ирска пинкинкарткидс подарок дете предучилишна детска облека облека.

Избор на купувачи..