• Неодамнешно
Женски Летен Фустан Цветен Принт Тенк Без Ракави Со Тркалезен Врат Фустан Во Близина На Клуб Плажа Миди Фустан Волнен Фустан
zoom_in

Женски Летен Фустан Цветен Принт Тенк Без Ракави Со Тркалезен Врат Фустан Во Близина На Клуб Плажа Миди Фустан Волнен Фустан

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

67"XXXL141844114cm/44. Стил на совпаѓање : можете да одговарате со ѓердан, обетки, накит, високи потпетици, клинови, чанта, кожна чанта или други колекции, создавајќи елегантен изглед. Карактеристики : Истегнување, Секојдневен стил, Без Ракави, Тркалезен врат, над должината на коленото, Еластична на половината, Не обложена, фустан на плажа, совршен е за лето, Пролет и fall. Обичен Долг Ракав Краток 3.Функција : Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција.

Избор на купувачи..