• Неодамнешно
Нанканг нс - Цела Сезона 245 40р19хл 98Ј БСВ
zoom_in

Нанканг нс - Цела Сезона 245 40р19хл 98Ј БСВ

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нанканг НС-25 е спортска гума за сите сезонски перформанси. Совршен за модерни купеа и седани со голема моќност, нуди одлично управување со влажни и суви патишта и добри перформанси на снежните патишта. Совршено избалансиран, обезбедува голема удобност при возење и низок шум на патот, во комбинација со мала отпорност на тркалање за ефикасност на горивото. 3-те периферни централни ребра имаат различни обрасци на шарите за зголемен стисок и широки жлебови за брза евакуација на вода и кашест снег. Асиметричното централно ребро обезбедува стабилност и ракување. Бројните шеми на пиење обезбедуваат држење на ладни и снежни патишта за доверба во возењето. Внатрешните ремени помагаат да се апсорбира шок, продолжувајќи ја удобноста при возењето. Тоа е квалитетна, попустна цена, гума за сите сезонски перформанси што ја сакаат клиентите. Нанканг НС-25 Цела Сезона 245/40Р19ХЛ 98Ј БСВ (2 Гуми).

Избор на купувачи..