• Неодамнешно
Пуавкоер Кожени Чевли Во Класичен Стил За Мажи Се Лизгаат На Стп Кожа Ниска Гумена Единствена Блок Пета Работа
zoom_in

Пуавкоер Кожени Чевли Во Класичен Стил За Мажи Се Лизгаат На Стп Кожа Ниска Гумена Единствена Блок Пета Работа

DEN 607.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пол : Мажи. Горниот Материјал : Кожа. Единствен Материјал : Гума. Соодветна Пригода : Слободно Време. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Секојдневен, Едноставен. Стил на пети : Зашилен прст. Висок Стил На Пета : Рамно Дно. Метод на затворање : Поставете ја ногата. Чевли Пета Висока : 3см. Висина на платформата : 1см. Пакет : 1 Пар Мажи Чевли Шема : . Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см/9.7" Нога Широк : 9см/3.5"Големина : 40 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7"Големина : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39.5 ЦН : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" ширина НА стапалото : 10 См/3,9"големина : 42 сад : 10 Велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 ДОЛЖИНА НА стапалото : 26 СМ/10,2" ширина на СТАПАЛОТО : 10 См/3,9"големина : 43 сад : 10,5 велика британија : 7,5 еу : 41 Цн : 265 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,5 СМ/10,4" широк стапало : 10,5 СМ/4,1"ГОЛЕМИНА : 44 сад : 11 Велика британија : 8 еу : 42 цн : 270 Должина на Стапалото : 27 см/10,6" широк стапало : 10,5 СМ/4,1"ГОЛЕМИНА : 45 сад : 11,5 велика британија : 8,5 еу : 43 Цн : 275 должина на стапалото : 27,5 См/10,8" ШИРОК СТАПАЛО : 11 СМ/4,3"големина : 46 САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 9 ЕУ : 44 ЦН : 280 Нога Должина : 28см/11" нога широк : 11см/4.3"големина : 47 сад : 12.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 9.5 ЕУ : 45 ЦН : 285 Нога Должина : 28.5 см/11.2" нога широк : 11.5 см/4.5"ГОЛЕМИНА : 48 САД : 13 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 46 цн : 290 НОГА ДОЛЖИНА : 29СМ/11.4" Нога Широк : 12см/4.7" 3.Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. 2. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!. 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. 5.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја.

Избор на купувачи..