• Неодамнешно
Поставете Уметнички Четки За Боја Поставете Уметнички Материјали За Сликање Акрилни Маслени Слики Сина Рачка
zoom_in

Поставете Уметнички Четки За Боја Поставете Уметнички Материјали За Сликање Акрилни Маслени Слики Сина Рачка

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боја : Стилови На Сина Рачка : преден јазик, Коси преден материјал : Рачка Од Дрво + Златна цевка + Големина На Најлонска Четка за Коса : 1# 2# 3# 4# 5# 6# 7# 8# 9# 10# 11# 12#Големина : Околу 17,8-22,3 цмкарактеристики : - висококвалитетна рачка од дрво и најлонска коса.- Удобно чувство на рака.- Костум за акварел, Акрилик, гуаче сликарство.- Погодно за носење. Користете за излегување да сликате од животот, сликарски прегледи, вежби за сликање и така натаму.- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели.Вклучен пакет : Четка За Сликање од 12 парчиња (преден или Коси преден Јазик) 12 ПАРЧИЊА Поставени Четки За Боја На Уметници Поставени Уметнички Материјали За Сликање Акрилни Маслени Слики.

Избор на купувачи..