• Неодамнешно
iEFiEL Тинејџери Помлади Девојки Со Долги Ракави Фигура Уметничко Лизгање Фустан Ролери Лизгање Туту Танц Трико
zoom_in

iEFiEL Тинејџери Помлади Девојки Со Долги Ракави Фигура Уметничко Лизгање Фустан Ролери Лизгање Туту Танц Трико

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој фустан за лизгање i EFi EL е изработен од полиестер, тул и ликра материјал, миење раце. Комплетот Вклучува : 1 парчиња Фустан За Лизгање Состојба : Ново со тагматеријал : Полиестер, Тул, Ликратаг Бр.Препорачана Големина Должината На Ракавот До Crotch6623.0"/58cm20.0"/51cm16.0"/40cm19.0"/49cm8825.0"/63cm22.0"/55cm17.0"/43cm20.5"/52cm101027.0"/68cm23.0"/59cm18.5"/47cm22.0"/56cm121229.0"/73cm25.0"/63cm20.0"/50cm24.0"/60cm141431.0"/78cm26.0"/67cm21.0"/54cm25.0"/фустанот за Лизгање од 64 см е изработен од полиестер, тул и ликра материјал, миење раце. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Сјајна види преку долги ракави, сложени сребрени сјајни кадифе се сече во ласкава закривена форма напред и назад. Наредени елече. 2 слоеви набраздено здолниште се прикачени околу половината, горниот блескав растеглив слој од тул, 1 слој ликра. Со вградени дно. Убава облека за танцување за вашата девојка. Погоден за уметничко лизгање, лизгање на мраз, лизгање на ролери, сценски перформанси итн.

Избор на купувачи..