• Неодамнешно
Шеснаесеттиот попис На Сад: 1940. Население. Работната сила професионални карактеристики. Подготвен под надзор На Д-Р Леон Е. Трусдел
zoom_in

Шеснаесеттиот попис На Сад: 1940. Население. Работната сила професионални карактеристики. Подготвен под надзор На Д-Р Леон Е.

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Шеснаесеттиот попис На Сад : 1940. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Работната сила (примерок статистика) професионални карактеристики. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело.

Избор на купувачи..