• Неодамнешно
Сопствено Копче Со Завртки Комплет За Кујнски Ормари Фиоки За Комоди Влече Рачки Домашен Декор Заштедете Ја Енергијата Земја
zoom_in

Сопствено Копче Со Завртки Комплет За Кујнски Ормари Фиоки За Комоди Влече Рачки Домашен Декор Заштедете Ја Енергијата Земја

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете масичката покрај фиоката во темница? Ако барате рачка за вашиот кабинет за фиоки за домашна комода. Погледнете го ова, нашите Светлечки копчиња одговараат на вашите потреби. Нашите копчиња можат да светат во темнина и се одлични за ормари, комоди, фиоки, ноќни маси или кој било мебел. Не само убаво изработени, туку и различни стилови за избор. Совршен за домашна употреба и како подарок за семејството и пријателите! ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Копчињата се направени од кристално стакло и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ги прави копчињата на фиоките да изгледаат повеќе од високата класа. ДИЗАЈН : Печатено со прилагодени обрасци, копчето свети во мракот, покажувајќи два различни стилови дење и ноќе. РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : ноќните Прозрачни рачки за влечење можат да ви дадат јасни насоки во мракот, што го олеснува брзото наоѓање кабинети, комоди, фиоки за гардероба и многу повеќе. Безбеден и удобен, широко ги задоволува вашите потреби.

Избор на купувачи..