• Неодамнешно
Ac Адаптер За Samsung Gem Sch-i Gravity Touch TXT Sgh-t589
zoom_in

Ac Адаптер За Samsung Gem Sch-i Gravity Touch TXT Sgh-t589

DEN 182.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Моќност : Влез 120 V-240 V/ 50-60 Hz Излез : 5 V 2 A 10 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Конектор : микро Usbwaranty info : Нарачајте го вашиот адаптер за замена наизменична струја поддржан од нашата 30-дневна гаранција за враќање на парите, 12 месеци гаранција; 24/7 поддршка за е-пошта, бесплатна размена.Пакетот вклучува : 1 AC АДАПТЕР АМСК МОЌ.

Избор на купувачи..