• Неодамнешно
Гроздобер Жени Со Долги Ракави Стилски Секојдневен Тенок Фустан Со Врат
zoom_in

Гроздобер Жени Со Долги Ракави Стилски Секојдневен Тенок Фустан Со Врат

DEN 527.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

72" ракав : 65.98" должина : 108.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80см/31.63" половината : 88см/34.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Пол : Жени.21" Половината : 69см/27.

Избор на купувачи..