• Неодамнешно
Четврти јули Облека Женски Врвови Денот На Независноста На Жените Модерен Секојдневен Кружен Врат Долг Ракав Неправилно Совпаѓање На Боите Печатена Маица Со Долг?
zoom_in

Четврти јули Облека Женски Врвови Денот На Независноста На Жените Модерен Секојдневен Кружен Врат Долг Ракав Неправилно Совпаѓање

DEN 271.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршен за улица, секојдневен, забавен, сигурен дека ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Aut И Зима Пол : Женски Повод : дневен / уличен Материјал : Полиестер, Тип На Спандекспатер : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Top Size Bust Sleeve Shoulder Length S102cm/40. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта, јакни во есенската и зимската сезона, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони. Како женска модна облека, не штедиме на еден стил, имаме повеќе стилови на врвови и дното. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Овде можете да најдете кој било стил на женска облека што ви треба. Печатењето е многу класично и никогаш не излегува од мода. Четврти јули Облека Жени Врвови. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн.

Избор на купувачи..