• Неодамнешно
Јани Карбуратор За Ryobi RBCGM25BB RBCGM25SS RLTGM25CS RLT254FCDSN RLT254FSDSN Јаглехидрати
zoom_in

Јани Карбуратор За Ryobi RBCGM25BB RBCGM25SS RLTGM25CS RLT254FCDSN RLT254FSDSN Јаглехидрати

DEN 311.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : *Сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .*Карбуратор За Ryobi RBCGM25 BB RBCGM25 SS RLTGM25 CS RLT254 FCDSN RLT254 FSDSN Carb*Нов резервен висококвалитетен заменски карбуратор карбуратор*Костум За Ryobi RBCGM25 BB RBCGM25 SS RLTGM25 CS rlt254fcdsn Rlt254fsdsnpackage ВКЛУЧУВА : 1 КАРБУРАТОР СО КОМПЛЕТ ЗА ГОРИВО + ДИХТУНЗИ+ СИЈАЛИЦА ЗА ПРАЈМЕР + 2 ПАРЧИЊА ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ +GROMMET +Приклучок + филтернота за гориво : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Карбуратор За Ryobi RBCGM25 BB RBCGM25 SS RLTGM25 CS RLT254 FCDSN RLT254 FSDSN Јаглехидрати. Нов резервен висококвалитетен карбуратор за замена на карбураторот. Костум За Ryobi RBCGM25 BB RBCGM25 SS RLTGM25 CS RLT254 FCDSN RLT254 FSDSN Пакетот вклучува : 1 карбуратор со комплет за гориво + дихтунзи+ сијалица за прајмер + 2 ПАРЧИЊА филтер за воздух +GROMMET +приклучок + филтер За гориво Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Избор на купувачи..