• Неодамнешно
Леново ThinkCentre M60e Мал Бизнис Мини Десктоп
zoom_in

Леново ThinkCentre M60e Мал Бизнис Мини Десктоп

DEN 1372.48

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Леново Форма/Стил : Мини PCProcessor : 10-Ти Генерал Itel Core i3-1005 G1 1.20 GHz Процесор (до 3.6 GHz, 4mb Кеш, 2-Јадра, 4-Теми,) Меморија : 16 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : INTEL UHD Интегрирана Графика,.Складирање : 2tb PCIe SSD (Диск Со Цврста Состојба)Оперативен Систем : Windows 10 Pro-64 Display : Без Поврзување На Екранот : Wi-Fi 6 Ax201 Wifi, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45)Порти/Слотови : , 2 USB 2.0, HDMI, 1 Дисплеј Порта (DP), USB 3.2 Тип-C, Без Оптички Диск, Слушалки/МИКРОФОН КОМБО Џекинпут/излез : Нема Веб Камера, Црна Усб Тастатура, жичен глушец, батерија : 65w Напојување, Други Карактеристики, Боја : црна ТЕЖИНА : 3lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ ГАРАНЦИЈА од michaelelectronics2 (ПРОФЕСИОНАЛНО НАДГРАДЕНА од michaellectronics2) itel i3-1005g1 2-Јадро процесор. Интел УХД Графика. 2ТБ PCIe NVMe SSD. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 10 Про 64бит.

Избор на купувачи..