• Неодамнешно
Белата Природна Дијамантска Дијамантска Дијадема-Стил Пасијанс Засилувач Прстенест Штитник во 14к Жолто Злато
zoom_in

Белата Природна Дијамантска Дијамантска Дијадема-Стил Пасијанс Засилувач Прстенест Штитник во 14к Жолто Злато

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне Овој Прекрасен Бел Природен Дијамантски Пасијанс Во Стилот На Дијадема Прстенест Штитник во 14к Жолто Злато (1/2 Cttw) Едноставно убава! Прави одличен подарок за Секој Божиќ, забава, свадба, дипломирање, Ден На Мајките, Годишнина, Свршувачка, Свадба, Роденден, Празник, Ветување, Вљубените или Специјална Пригода! Прекрасна ангажман свадба прстен карактеристики прекрасен бендови се симбол на Љубовта Е Големини На Располагање : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5 с Големини На Располагање : 7, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14. (Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како) Изработено - Во Висококвалитетно 14к Жолто Злато кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Камен : Бел Природен Дијамант (Не Се Третира) Со Јасност I2-I3. Форма На Камен : Тркалезна Форма. Поставување Камен : Огради. Метод На Создавање Камен : Природен.

Избор на купувачи..