• Неодамнешно
Машки Најк Број Тато Црна Атланта Соколи Игра Џерси
zoom_in

Машки Најк Број Тато Црна Атланта Соколи Игра Џерси

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Татко ти сака да ги гледа нивните сакани Соколи Од Атланта како играат во неделата. Наградете ја нивната страст за тимот, а исто така покажете им како се чувствувате за нив со Овој Дрес За Игри Со Татко Број 1 Од Најк. Неговата графика запечатена со топлина обезбедува readyетика подготвена за почеток, истовремено нудејќи удобно, лесно чувство. Дизајниран за секојдневно движење, овој дрес има прилагодено вклопување и има мрежести странични панели за дополнителна вентилација бидејќи ја слават секоја голема претстава Што Соколите Од Атланта ја прават оваа сезона. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Најк Игра. Џерси Боја Стил : Тим. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Полиестерски Трикот. Краток ракав. Лабаво вклопување. Увезени. Зашиен Нфл Штит на јака и сатенска ткаена џок-ознака на полите. Странични поделби на полите.

Избор на купувачи..