• Неодамнешно
Женски Фустани Долги Ракави Топла Продажба Дозвола Жени Мода Секојдневен Секси Задникот Шиење Чипка Печатење Долги Ракави Сите Натпревар Фустан
zoom_in

Женски Фустани Долги Ракави Топла Продажба Дозвола Жени Мода Секојдневен Секси Задникот Шиење Чипка Печатење Долги Ракави Сите

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : XL Големина.41 " Должина : 92см/36.61 " женски дозвола под 1 10. Големина : Л Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33. Информации за производот : Сезона : лето /Пролет/Aut : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, Модна Должина : Редовно како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан ОТЕ : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината : Големината На С.22 "Ракав : 60см/23.58 "Ракав : 61см/24.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.Жените Мода Секојдневен Секси Задникот Шиење Чипка Печатење Долги Ракави Сите Натпревар Фустанкарактеристики : 1.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Големина : XXL Големина.Специјалниот дизајн На Фустан со Тенок фит го прави посекси и попривлечен за носење. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.23 " Должина : 89см/35.62 " Должина : 90см/35. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.80" Должина : 93см/36.02 " Должина : 91см/35. фустани со долги ракави за жени.94 "Ракав : 62см/24. Одговараат Заumn, лето и Пролет. Клиренс пионер жените. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108см/42. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см/40. долги ракави женски фустани.Карактеристики : Секојдневен фустан ,Тенок фитдрес,Фустан За Забави,Сруфли,Фустан Со Завој Со Ремен,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и летна секојдневна Блуза.

Избор на купувачи..