• Неодамнешно
Строг Женски Секси Лабава Вратоврска - Боја Печатење V-Вратот Мода Секојдневен Џеб Кратки ракави Фустан долги фустани за жени формални
zoom_in

Строг Женски Секси Лабава Вратоврска - Боја Печатење V-Вратот Мода Секојдневен Џеб Кратки ракави Фустан долги фустани за жени

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Секси Лабава Вратоврска Боја Печатење V-Вратот Мода Секојдневен Џеб кратки ракави Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Пол : Женски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Фустан Големина Биста Должина На Колкот М 110см/43.31" 110см/43.31" 112см/44.09" Големина : М Биста : 110см/43.31" Колк : 110см/43.31" Должина : 112см/44.09" Табела Со Големина : Големина : С биста : 106см/41.73" Колк : 106см/41.73" Должина : 111см/43.70"големина : м биста : 110см/43.31" колк : 110см/43.31" должина : 112см/44.09"големина : л биста : 114см/44.88" колк : 114см/44.88" должина : 113см/44.49"Големина : xl Биста : 118см/46.46" Колк : 118см/46.46" должина : 114см/44.88"големина : ххл биста : 122см/48.03" колк : 122см/48.03" должина : 115см/45.28"големина : хххл биста : 126см/49.61" колк : 126см/49.61" должина : 116см/45.67" растегливата, мека и лесна добро изработена ткаенина ја прави вашата кожа дише и се лади во летните денови. Плажа, Секојдневен, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Боемски стил. Исто така, изгледа секси ако го спарите со појас. Жените обични фустани плажа фустан е достапен М-XXL, таа е погодна за повеќето жени од различни возрасти и форми. Носете го ова лето за да го ослободите вашиот шарм. Овој секојдневен женски фустан е совршен за сите ваши модни стилови и одговара на секоја облека што ја сакате, како што се мали додатоци, јакни, тексас костуми, кожени јакни, палта, кардигани, потпетици, сандали, патики, рамни чевли. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување.

Избор на купувачи..