• Неодамнешно
Еднобојни Високи Половини Кратки Фустани В - Вратот Издувам Ракав Плисиран Мини Фустан Лабава-Вклопуваат Возбуда Полите Секојдневен Фустан
zoom_in

Еднобојни Високи Половини Кратки Фустани В - Вратот Издувам Ракав Плисиран Мини Фустан Лабава-Вклопуваат Возбуда Полите Секојдневен

DEN 574.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајн : Секојдневен и модерен, копче/врвка за влечење/еластичен струк, една од основните летни облеки.Ткаенина : Удобна, мека, лесна, со добра дишење и издржливост, без триење или деформирање на кожата. Има доволно еластичност, дишење и пријатност на кожата, одржувајќи ве топло и удобно цел ден. ① Прилика : Во Комбинација со вашите омилени чизми, совршени за секојдневни лабави фустани за печатење, излети, јога, плажа, одмор, работа, канцеларија, излегување, бизнис, плажа, запознавање, патување, одмор, дома, враќање на училиште, на отворено, ноќни клубови и секојдневно носење. Забелешка : можете да изберете различни бои и големини.

Избор на купувачи..