• Неодамнешно
Куче Капа Миленичиња Топла Зима Божиќ Миленичиња Косплеј Куче Капа Куче Додатоци Куче Мачка ШАПКА ЗЕЛЕНА Л
zoom_in

Куче Капа Миленичиња Топла Зима Божиќ Миленичиња Косплеј Куче Капа Куче Додатоци Куче Мачка ШАПКА ЗЕЛЕНА Л

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вклучен пакет : 1*Куче Каппроизведено од мека плетена ткаенина, удобно во студена зима.Боја : Црвена, Зеленане е погоден само за домашни миленици, туку е погоден и за луѓе.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Дизајн на жици отпорен на ветер, не е лесен за паѓање. Украсете го вашето домашно милениче На божиќната забава.Материјал : плетена ткаенинадвослојна плетена ткаенина, супер мека и загрева : обем На Вратот 26-34см, обем На Лицето 22-28см : обем на Вратот 32-50см, обем На Лицето 30-35смл : обем на Вратот 35-56см, обем на Лицето 38-46см Куче Капа Милениче Топла Зима Божиќ Миленичиња Косплеј Куче Капа Куче Додатоци Куче Мачка шапка зелена л.

Избор на купувачи..