• Неодамнешно
Мазна Бела Бела Слика Душеци Со Бело Јадро За Слики-Одговара Рамка
zoom_in

Мазна Бела Бела Слика Душеци Со Бело Јадро За Слики-Одговара Рамка

DEN 190.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите матбори од 4 слоја се Без Киселина и имаат Бело Јадро. Со вкупна големина од 16" х 16", овие душеци совршено се вклопуваат во рамки од 16" х 16" и се исечени за да ги подобрат вашите фотографии од 12" х 12". Вистинската големина на отворање на подлогата е 11,5" х 11,5 " инчи, така што подлогата може безбедно и безбедно да ја смести вашата фотографија од 12" х 12", уметнички дела, игла, знак, итн. 1-Пакет (Една Мат). Оваа опција е за една единствена подлога со подлога и проѕирни кеси. Киселина Слободен, Бело Јадро Душеци. Вкупна Големина 16 "х 16" - Наклон Сече Отворање Големина од 11,5 "х 11,5" за 12" х 12 " Слика. Поддршка и Јасна Торба се ВКЛУЧЕНИ со оваа опција.

Избор на купувачи..