• Неодамнешно
Женски Дуксери Најважен Дуксер Женски Пуловер Дуксери Печатени Обични Копчиња Долу Џеб Со Долги Ракави Дуксери Вино
zoom_in

Женски Дуксери Најважен Дуксер Женски Пуловер Дуксери Печатени Обични Копчиња Долу Џеб Со Долги Ракави Дуксери Вино

DEN 543.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Пуловер Дуксери Дуксери Печатени Обични Копчиња Надолу Џебни Дуксери со Долги Ракави. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 80% Полиестер, 5% Вискоза, 5% Spandex Colors : Wine Size : Должина На Ракавот : Долги Ракави : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Тенок Стил : Слободно Време, Лабава Сезона : Пролет/Fall/Зима Пригода : вклучен Дневен/Секојдневен/Пакет На Плажа : 1 Дуксери / Дуксери . Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●Дуксери За Дозвола За Жени : Есенски Тимови За Жени; Лабави Дуксери За Пуловер ; Обични Врвови За Туника ; Дуксери за Пуловер за Слободно време. ●Женски Дуксери тип : дуксери за жени; дуксери за жени плус големина; пуловер дуксери за жени; лесни дуксери за жени. ●Женски Дуксери 2023 Материјал : Полиестер, ткаенината е мека, удобна и растеглива. Овие жени паѓаат врвови 2023 секојдневно, може да се мијат со машина и брзо се сушат, се допира ладно, што е погодно за Облекување Во Пролет /Fall/Зима. ●Дуксери за Жени : есенски дуксери за жени ; женски дуксери; дуксери за жени плус големина. ● Женски Дуксер Q : Кружен Дуксер Со Печатено Деколте, Качулка Со Долги Ракави.

Избор на купувачи..