• Неодамнешно
онхуон жолта четка чистач за инјекциска смеса комбо комплет алатка за чистење напојување за чистење
zoom_in

онхуон жолта четка чистач за инјекциска смеса комбо комплет алатка за чистење напојување за чистење

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

3 парчиња Инјекциска Смеса Чистач За Чистење Четка За Чистење Комплет За Комбо Алатки Жолта Спецификација : сосема нова Боја : Жолта Големина : како што е прикажано на сликата, четката има вратило за брзо менување од четвртина инч.Најлонските влакна нема да ја изгребат вашата када и површините на плочките за туширање.Овој комплет за прицврстување на четката за вежба вклучува 3 четки со различни големини и форми за да се вклопат во повеќето безжични вежби, како Што Се Девалт, Бош и Макита итн.Дизајниран за чиста када, инјекциска смеса, површина на бања, под, плочка, туш, тоалет и тепих итн.Заштедете време. Удобен за употреба.Издржлив во употреба.Пакет вклучени : 3 парчиња х Вежба Четка Китнота : Електрична вежба не е вклучена.Ве молиме дозволете грешки од 1-5мм поради рачно мерење.Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти. Кујнски алатки. Погоден за различни прилики. Лесен за употреба, погоден за секоја пригода.

Избор на купувачи..