• Неодамнешно
Традиционални лекови за срцев чај со додаток во диетална диета, брои, 1. мл
zoom_in

Традиционални лекови за срцев чај со додаток во диетална диета, брои, 1. мл

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заштедете на традиционални лекови за срце W/Hawthorn (торба 6x16). Хериб чај, OG1, срце. Проверете ја етикетата на состојките на производот пред употреба. Пријатна рамнотежа на благо слатко и кисело запечатено свежо кофеин без традиционални лекови Чај од срце со додаток на растителни диетални додатоци : Пријатен баланс на благо слатко и кисело. Запечатена свежо. Без кофеин. УСДА органски. Кошер.

Избор на купувачи..