• Неодамнешно
Бикини Комплети За Жени Пеперутка Печатење Врвка Ремени Секси Четири Парчиња Костим За Капење Жени
zoom_in

Бикини Комплети За Жени Пеперутка Печатење Врвка Ремени Секси Четири Парчиња Костим За Капење Жени

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) НАЈДОБРИ КОМПЛЕТИ За Бикини За Жени Ремени Со Врвки За Печатење Пеперутки Секси Четириделен Женски Стил На Костим за Капење : комплети за бикини за жени,бикини со висок струк,женски Бикини,жени За капење Совршени за костими За капење,крајбрежје на плажа,базен Во Лето,Aut и пролет •удобен костим за капење за релаксирачки викенд, ќе ве натера да се истакнете во толпата.П2 : дали големините се соодветни?А2 : тие СЕ стандардни американски големини.Спецификација : Материјал : 82% најлон + 18% спандекстил : сексигендер : женска сезона : лето/есенска боја : Бела, Сина,Розова Големина : С,М, Прашања И Одговори 1 : Дали Можам да купам поголемо дно со големина и да го задржам горниот дел?А1 : Овој костим за капење доаѓа во комплет и нема опција да го купите одделно. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Добредојдовте ВО БЕСТСПР,се надеваме дека ќе имате добро искуство за купување!БЕСТСПР е во состојба да ги задоволи практичните потреби на луѓето кои сакаат да бидат модерни и пристојни. * Секси танкини е од суштинско значење за секоја жена во лето, може да ги задоволи вашите потреби • •Повод : двете парчиња костими за капење се погодни за летна облека за плажа, костими за капење, забава на плажа, забава во базен, спа центар, солариум и одмор, носење како симпатичен комплет за бикини или носење како кроп топ на рамената со макси здолниште или што било висок струк!.П3 : од кој материјал е направен?А3 : Изработени од 82% најлон + 18% спандекс, тие се многу удобни за носење и одговараат на телето. •Уникатен дизајн на блок во боја, ќе добиете комплименти во оваа модерна костими за капење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.

Избор на купувачи..