• Неодамнешно
Фетерални Женски Обични Гроздобер Печати Долги Ракави Копче Пуловер Дуксери
zoom_in

Фетерални Женски Обични Гроздобер Печати Долги Ракави Копче Пуловер Дуксери

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

92" Преголем дуксер, дуксери со пуловер,јака за рамо,џемпер со долги ракави со џеб,есенски тимови за жени,зимска модна облека ,esетска облека, секојдневен стил од руно.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако имате прекумерна тежина, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Не избелувајте.Врвови со пуловер со долги ракави со Лабав секојдневен дизајн на печатење,пуловер На Вратот На Екипажот.Туника Џемпери Погодни За Секојдневно / Работа/Дома/Слободно Време/Дневна/Датум/Канцеларија/Патување/Училиште/Одмор/Шопинг/Забава.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвна Големина Chart : Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.

Избор на купувачи..