• Неодамнешно
Жени Подни Чорапи Возрасни Снежни Чорапи Чорапи За Спиење Чорапи Тепих Чорапи Home И Зима Дома Топли Задебелени Кадифни Влечки Чорапи Лесни Чорапи Машка Големина Ма?
zoom_in

Жени Подни Чорапи Возрасни Снежни Чорапи Чорапи За Спиење Чорапи Тепих Чорапи Home И Зима Дома Топли Задебелени Кадифни Влечки

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал на чорапи : Корали . Префект за секојдневна употреба и лесен за соблекување или носење. Големина : 35-42. Одличен подарок за вас. Пол : Девојки/Жени. Содржина на пакетот : 1 Пар Чорапи. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Синтетички Трчање Чорапиизглед на Големина : . Големина : Една Големина Висина : 20см/7,87 "Должина : 20см/7,87" ❄ ОДЛИЧЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК-Овие Зимски Чорапи Со Шема Го Прават Подарокот За Домашна Облека.Можете Исто Така Да Изберете За Вашата Девојка, Ќерка, Сопруга, Како Родендени, Подарок. Или Како Жени, Девојки Чорапи Подарок. ❄ ЖЕНСКИ ОБЛОЖЕНИ ЗИМСКИ ЧОРАПИ-Мекиот Мек Материјал сличен На Облак Ќе Ги Загрее Стапалата и Прстите На Студените Утра! Меки Е Супер Мека И Пријатна. ❄ ШЕМА НА БОЈА-Секое Пакување Вклучува По Еден Пар Чорапи Со Влечки.Изберете Ја Вашата Омилена Боја.Ве Молиме, Не Ги Пеглајте И Предлагајте Да Ги Измиете Рачно,Да Се Исушат На Воздух . ❄ ЖЕНИТЕ НЕ-ЧОРАПИ-Силиконски Гумени Зафати На Стапалата На Чорапи Се Лизга и Паѓа на Мазни Подови. Одлични Чорапи За Жени Или Постари Лица Да Паѓаат, Сето Тоа Додека Изгледаат Стилски И Удобно. Постарите Да Паѓа, Сите Додека Во Потрага Стилски И Удобно. Одговара На Секоја Облека Што Ќе Изберете Да Ја Носите Денес! Големина На Чорапи 11.

Избор на купувачи..