• Неодамнешно
Задни Р концепти Полуметални Серии Влошки За Сопирачки 2311-0813-Одговара изберете: 1999 - ХЈУНДАИ СОНАТА, 2007 - ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА
zoom_in

Задни Р концепти Полуметални Серии Влошки За Сопирачки 2311-0813-Одговара изберете: 1999 - ХЈУНДАИ СОНАТА, 2007 - ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Роторите на Сопирачките од Серијата елин обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките од Серијата елин се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Конзистентни Перформанси во Која било Состојба. Роторот пријателски со докажан подолг век на роторот и подлогата. 100% Бакар Слободен-Еколошки. 100% Азбест Слободен Формулација. Приклучок и игра-Нема Потреба Од Модификација. Одговара Изберете : 1999-2007 ХЈУНДАИ СОНАТА 2007-2009 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА 2001-2006 ХЈУНДАИ САНТА ФЕ 2008 ХЈУНДАИ СОНАТА 4 Цил 2.4 Л 2005-2009 ХЈУНДАИ ТУСОН 2007-2010 КИА СПОРТ 2001-2010 КИА ОПТИМА 2005-2006 киа нов СПОРТ 2006-2009 ХЈУНДАИ АЗЕРА 2004-2006 КИА АМАНТИ 2001-2005 ХЈУНДАИ XG И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување ЗА Да Проверите.

Избор на купувачи..