• Неодамнешно
Високи Половини Бикини Дното За Жени Долна Жица Бикини Постави Жени Бандо Завој Бикини Постави Притисни Нагоре Бразилски Бикини Отстранување На Влакна компатибил
zoom_in

Високи Половини Бикини Дното За Жени Долна Жица Бикини Постави Жени Бандо Завој Бикини Постави Притисни Нагоре Бразилски Бикини

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пол : Жени. Сезона : Лето. Тип на костим за капење : Дводелен. Материјал : Полиестер. Големина : С-Л . Тип на шема : Цврст. Дизајн : Високо исечена нога. Стил : . Прилика : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн. Пакетот вклучува : 1сет костими за капење (кои содржат градите рампа)Женски Високо Намалување На Бикини Во Собата За Бикини Област Жени Бикини Гаќички Микрофибер Бикини Блузи Целосна Покриеност Жени Високо Намалување На Бикини Долна Облека Висока Нога Бикини Пантизирам табела : . Големина : С Под Биста : 62-66см/24,41-25,98" Половината : 62-66см/24,41-25,98" Должина : 26см/10,24" Должина На Дното : 27см/10,63"Големина : М Под Биста : 66-70см/25,98-27,56" Половината : 66-70см/25,98-27,56" должина : 27см/10,63" должина на дното : 28см/11,02"големина : л под биста : 70-74см/27,56-29,13" Половината : 70-74см/27,56-29,13" должина : 28см/11,02" должина на дното : 29см/11,42" 2. Прилагодливи Ремени За Шпагети и Поместен Градник За Склекови, Обезбедуваат Максимална Поддршка. 5. Рачно Миење И Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете . 1. Изработен од Мека Ткаенина За брзо сушење, Удобен е И Издржлив. 3. Повлечете Го Затворањето. Традиционалниот Триаголен Крој, Помалата Покриеност, Ја Покажува Вашата Силуета. 4. Леопард Печатење Прави Атрактивен и Зачудувачки Изглед, Ве Прави Заводливи меѓу Народот.

Избор на купувачи..