• Неодамнешно
Бах Хумбуг Божиќ Смешни Автомобилски Автомобил Фрижидер Шкафче Винил Евра Овални Магнет
zoom_in

Бах Хумбуг Божиќ Смешни Автомобилски Автомобил Фрижидер Шкафче Винил Евра Овални Магнет

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

За Производот : Украсете ја секоја магнетна површина со овој прекрасен магнет Од Графика и Многу Повеќе. Овој силен, целосен лист, флексибилен, винил магнет е одличен за внатрешна и надворешна употреба. Додатоци за повеќето автомобили, фрижидери, машини за миење садови, кабинети за поднесување, шкафчиња, подлошки, сушари и многу повеќе! Едноставно прицврстете го магнетот подалеку од претходно постигнатото пакување за употреба. Магнетот е отпечатен со мастила отпорни на вода и УВ за да се спротивстави на избледување во затворени простории или надвор, и е приближно 7,0" (17,8 см) х 4,0" (10,2 см) во големина. За Дизајнот : совршен дизајн за Оние кои го гледаат Божиќ и сезоната на празници со помалку од позитивен изглед. Украсете ја секоја магнетна површина со овој прекрасен магнет Од Графика и Многу Повеќе. Овој силен, целосен лист, флексибилен, винил магнет е одличен за внатрешна и надворешна употреба. Додатоци за повеќето автомобили, фрижидери, машини за миење садови, кабинети за поднесување, шкафчиња, подлошки, сушари и многу повеќе! Едноставно прицврстете го магнетот подалеку од претходно постигнатото пакување за употреба. Магнетот е отпечатен со мастила отпорни на вода и УВ за да се спротивстави на избледување во затворени простории или надвор, и е приближно 7,0" (17,8 см) х 4,0" (10,2 см) во големина. Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат. Со други зборови нелиценциран. Графика И Повеќе производ.

Избор на купувачи..