• Неодамнешно
Женски Врвови Кратки Ракави Лабава Блуза Цветни Женски Кошули V-Вратот Лето Црна XL
zoom_in

Женски Врвови Кратки Ракави Лабава Блуза Цветни Женски Кошули V-Вратот Лето Црна XL

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 Биста : 92см/36,22" Должина : 71см/27,95" Големина : М САД : 6 БИСТА : 96см/37,80" Должина : 72см/28,35" Големина : Л САД : 8 Биста : 100см/39,37" Должина : 73см/28,74" Големина : XL САД : 10 БИСТА : 104см/40.94" Должина : 74cm/29.13" големина : xxl us : 12 Биста : 108cm/42.52" Должина : 75 CM/29.53" големина : xxxl Us : 14 биста : 112cm/44.09" Должина : 76cm/29.92" големина : Xxxxl сад : 16 биста : 116cm/45.67" должина : 77cm/30.31" Големина : Xxxxxl Сад : 18 биста : 120cm/47.24" должина : 78cm/30.71" летни Врвови за жени. Краток Ракав Блуза Со Цветни V-Вратот Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Избор на купувачи..