• Неодамнешно
Табла За Лопатки На надувување, Табла За Лопатки Од 10' 30 6 Со Лопатка со СУП Додатоци вклучуваат, Долна Перка за Веслање, Поводник, Рачна Пумпа И Ранец, ТЕЖИНА КАПАЦИТ?
zoom_in

Табла За Лопатки На надувување, Табла За Лопатки Од 10' 30 6 Со Лопатка со СУП Додатоци вклучуваат, Долна Перка за Веслање,

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

[Сеопфатен Совршен Дизајн] Погоден За сите нивоа на вештини и без старосна граница, оваа табла Е совршен избор за веслање на кратки до средни растојанија или правење јога, риболов, разгледување знаменитости. Комплетно со додатоци за табла за лопатки што мора да ги имате, нашата табла ЗА ЛОПАТКИ ЌЕ ве подготви да ги погодите брановите. [Нелизгачка И Издржлива Горна Палуба] Функција премиум АНТИ-лизгачка РАМПА ЗА ПАЛУБА ЕВА со технологија за капка бод, горната палуба е мека и удобна. Специјално дизајнираната шема за прскање на таблата е убава и полна со вкус на океанот. Опремена со 3 перки на долниот панел, таблата за лопатки на надувување е многу флексибилна, го олеснува управувањето и ракувањето.

Избор на купувачи..