• Неодамнешно
Женски Летни Врвови Облечени Секојдневникратки Ракави На Екипажот Удобни Модни Печатени Маици Меки Основни Маици Блузи
zoom_in

Женски Летни Врвови Облечени Секојдневникратки Ракави На Екипажот Удобни Модни Печатени Маици Меки Основни Маици Блузи

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЖЕНСКИТЕ Маици БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови. Можете лесно да изберете една за да ја спарите со вашите омилени фармерки, хеланки или шорцеви. Овие обични блузи со кратки ракави ќе додадат прскање на боја во летните и есенските денови. Класична и едноставна, КОШУЛА БРКЕВИ е нешто што секој треба во својата гардероба, направена од мек материјал, одржувајќи ве удобно и мода во текот на целиот ден. Има опуштено вклопување, што е идеална опција за лето,fall, пролет. Инструкции за перење И Совети За Големина : Машина за перење/Рачно перење со слични бои, со ладна вода, не пеглана или избелена на висока температура. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата лево пред да ја поставите вашата нарачка. Сите бои беа лесни за облекување. Суштинско Значење За Секоја Мода Жени Или Девојка. ?Материјал : оваа кошула со Долги ракави е изработена од ткаенина погодна за кожата и дише,мека и удобна,што ве тера да блескате во толпата. ?Натпревар : Совршено за спарување со вашите тексас шорцеви,панталони,здолништа,фармерки и хеланки.Овој врв, во комбинација со слаби фармерки и спортски чевли, ќе направи да изгледате многу живо и спортски. ?Прилики : овој врв е погоден за носење за шопинг,работа во канцеларија,забава, училиште и секојдневен живот.Тие се одлични подароци за девојка, сопруга, мајка, ќерка или вашите најблиски кои би сакале да ја подобрат удобноста за нивниот живот. ?Водич за големина : нашата големина Се Азиски Големини, а не стандардна големина НА САД, која е многу помала од големината НА САД. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Таму можеби 1-3 см отстапување во различни големини.Една или две големини нагоре предложени. ?Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Избор на купувачи..