• Неодамнешно
Цитати Аватар Земја Срце Ангел Крило Клуч Држач
zoom_in

Цитати Аватар Земја Срце Ангел Крило Клуч Држач

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : големината на срцето е 3, 2х3см. Ве молиме погледнете ја сликата за детали.Класификација : Сребрен Ангелски Привезок За Крилја карактеристика : 3д Минијатурен Синџир За Клучеви Во Форма На Карабин, многу корисен. Минималистички,Романтични и Модни. Висококвалитетна Полирана Хромирана Легура. Креативен дизајн, многу модерни приврзоци за клучеви, прават да изгледате поинаку.Материјал : Количина На Метален Пакет : Приврзок за Клучеви € 1 овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Цитати Аватар Земја Срце Ангел Крило Клуч Држач.

Избор на купувачи..