• Неодамнешно
на какина Симпатична Велигден Кошули За Жени Краток Ракав V-Вратот Лабава Цврсти Копчиња Пуловер Блузи Плус Големина Елегантен Сива, XXL
zoom_in

на какина Симпатична Велигден Кошули За Жени Краток Ракав V-Вратот Лабава Цврсти Копчиња Пуловер Блузи Плус Големина Елегантен

DEN 303.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

12 " Должина : 68см/26. Погоден За Надворешно, Одмор, Спорт, Секојдневно Носење.12" Должина : 69cm/27. Големина : М Големина.40" Ракав : 13см/5. Задолжителни 5249 летни врвови во гардероба, лесни за облекување нагоре или надолу за трендовски изглед и никогаш застарени.12 "Должина : 64см/25.28 "Ракав : 13см/5. Големина : Л Големина. Одличен Издржлив, Погоден За Секојдневно Носење.34 "Ракав : 13cm/5.12 " Должина : 65см/25.24 "Ракав : 13cm/5. ●Подарок За Неа Е добар подарок за денот на мајките на вашата сопруга или семејство.12 " Должина : 67см/26.Жени Обични Краток Ракав V-Вратот Лабава Цврсти Копчиња Пуловер Модна Блуза Блуза Карактеристики : 1.Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Type : Solid Style : Casual,Fashion Length : Краткокако да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина : С Големина.17 " cakina CMSX Симпатична Велигден Кошули За Жени Повик Краток Ракав V-Вратот Лабава Цврсти Копчиња Пуловер Модни Врвови Блузи Плус Големина Елегантен Сива, XXL. €Карактеристики}вратот на екипажот вратот врвот, секојдневен уличен стил, краток ракав, графички маици кошули, опуштено вклопување, најдобрите женски летни врвови за секојдневно носење. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43. Погоден За Дами Или Девојки Во Летна Облека. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37. Големина : ХХХЛ Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 13см/5. Секојдневниот Дизајн Ги Прави Луѓето Поудобни За Носење. Големина : XL Големина.

Избор на купувачи..