• Неодамнешно
Рачно ткаени Ткиво Хартија Бо Капак Салфетка Држач За Бања Хотел Биро И Автомобил
zoom_in

Рачно ткаени Ткиво Хартија Бо Капак Салфетка Држач За Бања Хотел Биро И Автомобил

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис. Оваа рачно ткаена кутија за ткиво е изработена од слама, што ја прави уникатна кутија за складирање ткива убаво го надополнува секој декор или шема на бои. Усната лесно се отвора, се полни и ги одржува ткивата безбедни во неа. Со дупката на врвот, посегнувањето по салфетка или марамче е визуелно пријатно искуство. Карактеристики. - Боја : слонова Коска-бела. - Материјал : Слама. - Големина : 17 х 12 х 8см. - Оваа рачно ткаена кутија за ткиво е изработена од слама, што го прави да изгледа прекрасно и да се чувствува мазно. - Овој капак на кутијата има капак што може да се отвори или затвори колку што е потребно за да се додадат или отстранат ткивата и да се чува вашата кутија или куп ткива безбедно внатре. Погодно е да се извлече ткивото. - Целосно се координира со секој мебел во вашата соба . Користете го овој држач за ткиво во секоја просторија, од дневни соби до спални соби до бањи. Може да се користи и на автомобилот. - Додадете цртичка стил во вашиот простор за живеење со овој капак на кутијата за ткиво. - Тоа е исто така избор на подарок за вашето семејство и пријатели. Оваа рачно ткаена кутија за ткиво е изработена од слама, што го прави да изгледа прекрасно и да се чувствува мазно. Овој капак на кутијата има капак што може да се отвори или затвори колку што е потребно за да се додадат или отстранат ткивата и да се чува вашата кутија или куп ткива безбедно внатре. Погодно е да се извлече ткивото. Целосно се координира со секој мебел во вашата соба. Користете го овој држач за ткиво во секоја просторија, од дневни соби до спални соби до бањи. Може да се користи и на автомобилот. Додадете малку стил во вашиот простор за живеење со овој капак на кутијата за ткиво. Тоа е исто така избор на подарок за вашето семејство и пријатели.

Избор на купувачи..